Benefiční e-shop

Z každého výrobku jde 100,- na dobročinné účely

Rozhodli jsme se podporovat jednotlivce i organizace
věnující se ochraně zvířat

Každá kolekce (2x ročně – Jaro/Léto a Podzim/Zima)
bude podporovat jiného příjemce.

Výroba

Textil jsme vybrali od značky Stanley & Stella, která zajišťuje výrobu ekologickým a trvale udržitelným způsobem. Dbají na celkový proces dodavatelského řetězce od samotné výroby, balení a distribuce až po finální použití zákazníkem jako jste Vy.

Důkazem je např. úzká spolupráce s Fairwear nadací (společenská odpovědnost), jakož i jejich vysoký standard certifikací (GOTS, OE 100, OE Blended, OEKO TEX, REACH) které jednoznačně prokazují jejich závazek k udržitelným praktikám. Stanley & Stella vyrábějí oblečení, které mají lidé důvod milovat po každé stránce.

Zakázku realizuje firma Merchyou, ekologická sítotisková tiskárna, která respektuje přírodu a zdraví svých zaměstnanců na všech stupních tiskového procesu. Od organických Fairwear certifikovaných tkanin, ekologicky šetrných barviv, která jsou bez karcinogenů, jako jsou těžké kovy a ftaláty, přes čistící prostředky na rostlinné bázi používaných ve výrobě, až po eko-friendly likvidaci odpadů a v pražské kanceláři dokonce i energie z obnovitelných zdrojů.

Kolekce Jaro/Léto 2017

Barva trička: bílá
Barva potisku: tyrkysová
Velikosti: Dámské S/M, Pánské M/L
Materiál: 100% česaná organická bavlna

  • Střídavé obhospodařování půdy přispívá ke zvyšování její úrodnosti a biodiverzity. Při pěstování biobavlny, která není geneticky modifikována se používají přírodní hnojiva, takže se předchází zněčištění spodní vody a řek. Stanley & Stella organická bavlna tak splňuje všechny GOTS standardy a je certifikovaná.
  • Jako prémiová značka Staney & Stella nabízí vysoce kvalitní produkty, které jsou vyrobeny
    z organické česané bavlny. Její vlákna jsou měkčí, hladší a poskytují tak výborný podklad pro jakýkoliv potisk. Speciální proces výroby v sobě zahrnuje také čištění vláken od všech nečistot a krátkých vláken. Výsledkem je tak pevná a odolná látka, která je navíc 100% rozložitelná.
Certifikace: GOTS (Global Organic Textile Standard), FWF (Fair Wear Foundation)

 

Z každého trička jde 100,- na dobročinné účely

Tohle léto to bude fenka TWIGGY ❤

Fenečka Německého ovčáka, kterou někdo nekompromisně vyhodil v lese v Opavě a tak ji nechal svému osudu. Twiggy +- 8 let stará, slepá s těžkou cukrovkou. V době odchytu vážila pouhých 15 kg. Její léčba se zatím vyšplhala na 17.000 Kč…

Díky Vám jsme fence TWIGGY mohli poslat 2500,- !!! Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *