dm Bio – Vím co nakupuji

Pro tofu do drogerie

screen-shot-2016-11-28-at-22-42-07Kromě ekologické drogerie a veganské kosmetiky najdete v dm drogeriích i veganské potraviny a doplňky výživy.

Jaké jsou přednosti produktů dmBio?

Máte jistotu, že v dmBio jsou obsažené jen ty správné přísady pocházející z ekologického zemědělství, které jsou pro Vás vybrané s láskou a pečlivostí. Zohledňujeme i Vaše speciální nároky, a proto stále rozšiřujeme nabídku potravin vhodných při intolerancích (např. bezlepková dieta).

Při zavádění dmBio dbáme na to, aby produkty vyráběli jen ti nejvhodnější a osvědčení dodavatelé. Kromě toho jsou všichni výrobci pro dmBio certifikovaní IFS Food (International Feautured Standards – nezisková organizace, která dbá na všeobecný standard bezpečnosti potravin v obchodních řetězcích).

dmBio nabízí tyto produkty:

Ovoce a sladkosti: Skvělá nabídka produktů z bio ovoce, bez přídavku cukru. Veškeré přísady jsou z kontrolovaného biologického zemědělství.

Obilniny a luštěniny: Bulgur, amarant nebo třeba kuskus můžete připravit na mnoho způsobů. V nabídce nebude chybět ani pohanka, proso, čočka nebo třeba žito a další obiloviny a luštěniny.

Svačinky: Rýžové, kukuřičné, špaldové nebo třeba amarantové vafle jsou skvělou svačinkou v době mezi hlavními jídly nebo jen tak pro chuť, jelikož jsou málo kalorické a velmi dobře chutnají. Nabízíme je v solené nebo i nesolené variantě.

Nápoje: Ovesný, špaldový či kokosový nápoj nahradí při veganském stravování klasické kravské mléko a skvěle chutnají s müsli. Nabízíme i mošty a pyré.

Kromě těchto výrobků budeme náš dmBio sortiment stále rozšiřovat o další kvalitní produkty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *