Restaurace roku 2016

Anketa Vegan Fighter

Vegan Fighter a Česká veganská asociace každoročně vyhlašují anketu o nejlepší veganskou restauraci roku. Jak dopadla ta letošní?

VEGAN RESTAURACE ROKU 2016:
1. místo Plevel
2. místo Raw Deli
3. místo Incruenti

„Výhercům moc blahopřejeme a s nimi i všem ostatním skvělým vegan českým restauracím z naší ankety, které všechny získaly 4. místo. Moc díky všem, kteří provozují vegan restaurace a podporují tím ke zvířatům ohleduplný a zdravý životní styl.“

– Vegan Fighter

Vyhlášení probíhá na akci Veggie Vánoce

Veggie Vánoce jsou největším vánočním setkáním příznivců veggie životního stylu a už tradiční akcí Vegan Fighter a České veganské asociace.

Navštívit můžete, díky všem našim hostům, celodenní vánoční vegan trhy se skvělou atmosférou. Během celého dne se setkáte také s programem plným workshopů, zajímavých a inspirativních hostů, foodshows, které přinesou tipy jak na vánoční tabuli zdravě a ohleduplně ke zvířatům.

Ochutnávat budete celý den nejvybranější pochoutky české vegan gastronomie, volit budeme i letos Vegan restauraci roku.

Letos se na vás těšíme v nádherném prostředí pražského Mánesu.

Celá galerie, multifunkční sál, prostory lounge baru a restaurace Mánes včetně venkovních teras budou patřit zdravé, rostlinné stravě a ochraně zvířat.

I tento rok budete s námi společně ochutnávat to nejlepší z české vegan gastronomie a k tomu budete moci  nakoupit na největších vánočních veggie trzích zdravé a ke zvířatům a planetě ohleduplné vánoční dárky.

Inspirovat vás budou foodshows – speciálně zaměřené na vánoční a zimní vegan stravu a životní styl, workshopy, zajímaví hosté, DJ’s. Připraven bude program pro děti i tvořivé dospělé – protože vánoční dárky nemusíte jen kupovat…

Společně se zkrátka budeme těšit a připravovat na Vánoce a pokud je neslavíte – určitě zažijete inspirativní veggie den v příjemné atmosféře.

Pro zvířata. Pro zdraví. Pro planetu. Go vegan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *